Бронхалик
Орієнтовна вартість: ,, грн.

Дані з сайту tsinanaliky.com.ua
Замовити на:

Бронхалик

Для належного функціонування слизових оболонок верхніх дихальних шляхів

Комплексна дія льодяників Бронхалик на слизову оболонку верхніх дихальних шляхів обумовлена унікальною комбінацією екстрактів чебрецю у рідкій начинці льодяника та екстракту ісландського моху в його оболонці.

Рекомендовано застосовувати при дратівливому кашлі, хрипоті, першінні, відчутті сухості у горлі, а також під час поширення простудних захворювань.

Льодяники з начинкою
Для дітей з 6 років
Про­ти­за­паль­на дія
Обволікаюча дія
Інструкція
ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Завантажити інструкцію

Cклад:

сухий екстракт ісландського моху (Cetraria islandica); рідкий екстракт чебрецю (Thymus  vulgaris); замінники цукру (ізомальтоза рідка, мальтитний сироп); очищена вода; регулятор кислотності – лимонна кислота; гліцерин; ароматизатор «мед», ідентичний натуральному; підсолоджувач – стевіолглікозид; лимонна олія.
Не містить цукру.
1 льодяник для смоктання містить 45 мг сухого екстракту ісландського моху Cetraria islandica (відповідає 270-360 мг свіжої сировини) та 9,71 мг рідкого екстракту чебрецю Thymus  vulgaris.

Рекомендації до споживання:

комплексна дія льодяників «Бронхалик» на слизову оболонку верхніх дихальних шляхів обумовлена унікальною комбінацією екстрактів чебрецю у рідкій начинці льодяника та екстракту ісландського моху в оболонці.
Натуральний екстракт ісландського моху в льодяниках «Бронхалик» сприяє належному функціонуванню слизових оболонок верхніх дихальних шляхів при станах, що супроводжуються подразненням горла;
дратівливому кашлі, у тому числі спричиненому механічним подразненням (вдихання пилу, диму тощо);
хрипоті;
першінні;
при відчутті сухості у горлі, в тому числі у приміщеннях із низькою вологістю;
під час поширення простудних захворювань.
Не містить цукру, може бути рекомендована  хворим на цукровий діабет.
 
ВЛАСТИВОСТІ ЛЬОДЯНИКІВ «БРОНХАЛИК»
  • Екстракту ісландського моху притаманні протизапальні, пом’якшувальні і відхаркувальні властивості та здатність до захисту слизової оболонки дихальних шляхів від дії різних хімічних чинників оточуючого середовища. Також він виявляє комплексну активність, що проявляється в обволікаючому, імуномодулюючому, антибактеріальному та заспокійливому ефектах. Ісландський мох містить полісахариди ліхенін та ізоліхенін, що стимулюють секрецію слини і сприяють створенню захисного шару, що покриває поверхню слизових оболонок у порожнині рота і глотки.
  • Екстракт трави чебрецю  має секретолітичні та спазмолітичні властивості,  підтримує нормальний функціональний стан слизових оболонок верхніх дихальних шляхів.  Також були підтверджені антибактеріальні властивості екстракту, зумовлені тимоловим компонентом трави чебрецю.
Властивості складових «Бронхалик» підтверджено науковими дослідженнями.  
Сировина та готовий продукт проходять належний контроль якості.
 

Застереження до споживання

Підвищена чутливість до окремих компонентів продукту.
Немає достатньої інформації щодо застосування льодяників «Бронхалик» під час вагітності і годування груддю, тому перед застосуванням потрібно проконсультуватися з лікарем. У зв’язку з недостатністю досвіду не рекомендується вживати дітям до 6 років. 
Льодяники «Бронхалик» містять ізомальт, сироп мальтиту і стевіолглікозиди, тому при непереносимості певних цукрів, застосування дозволяється лише за рекомендацією лікаря.
Цей продукт не слід використовувати як заміну повноцінного раціону харчування.
Не перевищуйте рекомендовану добову дозу. Надмірне вживання може спричинити розлад шлунку. Вживання більш ніж  6  штук льодяників на добу може спричинити проносну дію.
Застосування особливих заходів безпеки не потрібне.
Не вживайте після закінчення терміну придатності, зазначеного на упаковці. 
 

Спосіб вживання та рекомендована добова доза:

повільно розсмоктувати у ротовій порожнині дорослим по 1-2 льодяника декілька разів  на добу, однак не більше 6 льодяників на добу. Дітям віком від 6 років показано не більше 3 льодяників на добу. 
 

Харчова та енергетична цінність на 100 г:

1013 кДж/242 ккал, білки - 0 г, вуглеводи - 92 г (замінники цукру - 92 г, крохмаль - 0 г), жири - 0 г.
 

Форма випуску:  

льодяники масою 2,85 г; по 10 льодяників у блістері; по 2 блістери у пачці.

Номер партії (серії) виробництва, кінцева дата споживання (дата закінчення терміну придатності):

вказано на упаковці.

Термін придатності:

3 роки.

Умови зберігання:

при температурі не вище 25 ºС, в сухому недоступному для дітей місці.

Виробник:

«Артезан Фарма ГмбХ і Ко. КГ», Вендландштрассе 1, 29439 Люхов, Німеччина.
 

Замовник (прийняття претензій):

ПАТ «Фармак», вул. Фрунзе, 63, м. Київ,  04080, Україна. Тел.: +38044 496 87 87.
Без ГМО.
 
Не є лікарським засобом.
C
Спосіб
застосування
та дози

Спосіб споживання та рекомендована добова доза

Повільно розсмоктувати у ротовій порожнині:
  • ДОРОСЛИМ по 1-2 льодяника декілька разів на добу, однак не більше 6 льодяників на добу. 
  • ДІТЯМ віком від 6 років показано не більше 3 льодяників на добу.

Властивості льодяників "Бронхалик"

ЕКСТРАКТУ ІСЛАНДСЬКОГО МОХУ притаманні протизапальні, пом'якшувальні та відхаркувальні влативості та здатність до захисту слизової оболонки дихальних шляхів від дії різних хімічних чинників оточуючого середовища. Також він виявляє комплексну активність, що проявляється в обволікаючому, імуномодулюючому, антибактеріальному та заспокійливому ефектах. Ісландський мох містить полісахариди ліхенін та ізоліхенін, що стимулюють секрецію слини і сприяють створенню захисного шару, що покриває поверхню слизових оболонок у порожнині рота та глотки.
ЕКСТРАКТ ТРАВИ ЧЕБРЕЦЮ має секретолітичні та спазмолітичні властивості, підтримує нормальний функціональний стан слизових оболонок верхніх дихальних шляхів. також були підтверджені антибактеріальні властивості екстракту, зумовлені тимоловим компонентом трави чербецю.
Властивості складових "Бронхалик" підтверджено науковими дослідженнями. 
Сировина та готовий продукт проходять належний контроль якості.  
 
 
 
П
Продукти
з подібною фарма­ко­ло­гіч­ною дією
Якщо у вас є запитання, то задайте його нам
Задати питання
С
Статті
про кашель
Переглянути
всі статті

Етикет кашлю

Під час кашлю у вірусів виникає можливість подорожувати разом з краплинками мокротиння на достатньо далекі відстані (до кількох метрів). Тому кашель під час інфекцій верхніх дихальних потрібно контролювати. Як же ж правильно кашляти і поводитись біля того, хто кашляє, щоб і людям не нашкодити і себе захистити? Розглянемо далі у статті. ...

Читати статтю повністю

Коли варто звернутися до лікаря

Кашель - це рефлекторна реакція, що забезпечує захист та очищення трахео-бронхіального дерева від таких подразливих агентів як мокротиння, гній, кров, слиз та сторонні частинки. Тому кашель відіграє в більшості допоміжну та захисну роль для організму. ...

Читати статтю повністю

Кашель, який розпочався недавно

Будь-яка вірусна інфекція що вражає дихальні шляхи обов’язково буде супроводжуватися кашлем. Цей симптом крім неприємного відчуття може ускладнюватись і при неефективному лікуванні перетікати в більш складні форми захворювань. ...

Читати статтю повністю

Вологий кашель - причини виникнення та лікування

Продуктивний кашель - незмінний супутник респіраторних захворювань означає боротьбу організму з утвореним бактеріальним слизом в дихальних шляхах. Якщо ми маємо потужний імунітет, то організм неодмінно всіма силами буде намагатися позбавитись від хворобливої в’язкої субстанції, що ми називаємо мокротиння. ...

Читати статтю повністю

Кашель при грипі та ГРВІ

Грип та інші ГРВІ(застуда) є гострими інфекційними захворюваннями верхніх дихальних шляхів, що призводять до запалення слизових оболонок органів дихання. Вони передаються повітряно-крапельним шляхом. [2] ...

Читати статтю повністю

Підпишіться на нові статті про кашель та його лікування

Надаю АТ «Фармак» згоду на обробку моїх персональних даних
( з повним текстом згоди ознайомлена (-ий) та погоджуюсь)
Дякуємо вам за підписку на статті Будь-ласка, коректно заповніть дані поля Ви вже підписані на розсилку!
Закрити пошук
Пошук по сайту