К

Кашель, який розпочався недавно

Будь-яка вірусна інфекція що вражає дихальні шляхи обов’язково буде супроводжуватися кашлем. Цей симптом крім неприємного відчуття може ускладнюватись і при неефективному лікуванні перетікати в більш складні форми захворювань.

В кінці зими, коли наш організм вже вичерпав всі запаси амінокислот та вітамінів, імунітет значно послаблюється і відкриває організм для вірусів та інфекцій. Тому і значна частка епідемій припадає саме на зимово-весняний період.

Особливо вразливе до хвороб молодше населення, адже маленький організм росте, витрачає колосальні запаси енергії на будівництво всіх систем та органів. Він просто не взмозі протистояти на повну силу сезонним «гостям» у вигляді вірусів та інфекцій.

Також, дитячі хвороби зобумовлені перебуванням малят в колективах: в садочках, в молодшій школі.

Сучасній медицині відомо про більш як двісті видів збудників вірусних захворювань, тож на етапі становлення організму дитина вразлива до кожного з них.

Кашель це своєрідний захисний механізм покликаний звільнити дихальні шляхи. Тому він буває різної етимології.

За характером кашель класифікують на гострий, рецидивуючий, довготривалий.

  1. Алергічний кашель. Сухий кашель, як правило непродуктивний (без відходження мокротиння), наслідок подразнення слизової оболонки алергенами без ознак застуди - температури, ознобу, слабкості.
  2. Кашель, як симптом вірусних інфекцій. Виникає через потрапляння збудників вірусу до організму. Молекули вірусу проникають до епітелію і освоюються в клітинах слизових оболонок. Особливо чутливі до вірусів діти, адже організм наших маленьких зайчат ще тільки вчиться досконало протистояти незваним гостям. Першими симптомами підхоплення гострої вірусної інфекції є рясний нежить, головний біль, висока температура і кашель. Інкубаційний період вірусу зазвичай складає від 1 до 5 днів, тільки потім ми відчуваємо симптоми, тому змушені вже долати хворобу у повному розквіті.
  3. Фарингіт, ларингіт, трахеїт. Частою причиною кашлю та ускладненням вірусної інфекції є ларингіт, фарингіт і трахеїт або також поєднані інфекції, наприклад, ларинготрахеїт. Ці захворювання означають, що епіцентр вражених тканин припадає саме на глотку, гортань і трахею. Характеризуються гострими нападами сухого кашлю. Можуть викликати рвоту через подразнення стінок трахеї, які знаходяться в безпосередній близькості до органів стравоходу.

Будь-яка вірусна інфекція, що вражає дихальні шляхи, обов’язково буде супроводжуватися кашлем. Цей симптом, крім неприємного відчуття, може ускладнюватись і при неефективному лікуванні перетікати в більш складні форми захворювань. На перших акордах хвороби, кашель сухий і непродуктивний, тому що слиз, який вже активно утворюється в дихальних шляхах, має липку і в’язку консистенцію і його дуже важко відкашляти. Якщо когось з ваших рідних або вас не оминув респіраторний вірус, слід подбати насамперед про вільне виведення мокротиння з організму. З цим успішно справляються засоби, сприяють розрідженню бронхіального секрету та полегшують його відходження – для збільшення ефективності відкашлювання.

Як показують дослідження, сучасним ефективним препаратом проти перших симптомів кашлю є Пектолван Плющ. Цей рослинний лікарський засіб має у складі екстракт Плюща звичайного. Має виражену мукокінетичну, секретомоторну, муколітичну і помірно виражену спазмолітичну дію [3].

Сприяє розріджуванню в’язкого липкого слизу та має бронхорозширювальні властивості [4]. Малюкам найтяжче боротися з кашлем, тому вони якнайшвидше потребують допомоги у вигляді застосування ліків. Пектолван Плющ показаний і дітям з 2-х років і дорослим при гострих респіраторних хворобах, а також при хронічних захворюваннях бронхів.

Ще однією перевагаю Пектолван Плющ є його форма випуску. Він виготовляється у вигляді сиропу з солодким смаком та ароматом вишні. Разом з флаконом у комплект входить спеціальна мірна ложечка для точного дозування.

Екстракт Плюща звичайного, на основі якого виготовлено Пектолван Плющ, володіє протикашлевою, відхаркувальною, протизапальною, антимікробною дією.

А от для дорослих краще взяти ПлюФорКаф, зроблений на основі екстракту листя плюща у капсулах. Застосовується для лікування кашлю, що тільки розпочався і носить вірусний або бактеріальний характер. Має аналогічні властивості, що і Пектолван Плющ, але зручнішу форму випуску для дорослих. «При кожному кашлі – свій Пектолван! Якщо кашель тільки розпочався – Пектолван Плющ, а для дорослих – ПлюФорКаф

Також, хочеться відмітити, що препарати лінійки Пектолван мають помірну та доступну ціну, в порівняні з препаратами аналогічної дії. Якість сиропу Пектолван Плющ підтверджується сертифікатом відповідності виробництва вимогам європейських норм GMP, а діюча речовина для виготовлення Пектолвану Плющ німецького походження).

 

Джерела:

  1. http://anginamed.ru
  2. http://kashelproch.ru
  3. Інструкція для медичного застосування лікарського засобу Пектолван Плющ
  4. Марушко Ю.В., Застосування екстракту листя плюща в педіатричній практиці

Фотогалерея

С
Статті
про кашель
Переглянути
всі статті

Етикет кашлю

Під час кашлю у вірусів виникає можливість подорожувати разом з краплинками мокротиння на достатньо далекі відстані (до кількох метрів). Тому кашель під час інфекцій верхніх дихальних потрібно контролювати. Як же ж правильно кашляти і поводитись біля того, хто кашляє, щоб і людям не нашкодити і себе захистити? Розглянемо далі у статті. ...

Читати статтю повністю

Коли варто звернутися до лікаря

Кашель - це рефлекторна реакція, що забезпечує захист та очищення трахео-бронхіального дерева від таких подразливих агентів як мокротиння, гній, кров, слиз та сторонні частинки. Тому кашель відіграє в більшості допоміжну та захисну роль для організму. ...

Читати статтю повністю

Кашель, який розпочався недавно

Будь-яка вірусна інфекція що вражає дихальні шляхи обов’язково буде супроводжуватися кашлем. Цей симптом крім неприємного відчуття може ускладнюватись і при неефективному лікуванні перетікати в більш складні форми захворювань. ...

Читати статтю повністю

Вологий кашель - причини виникнення та лікування

Продуктивний кашель - незмінний супутник респіраторних захворювань означає боротьбу організму з утвореним бактеріальним слизом в дихальних шляхах. Якщо ми маємо потужний імунітет, то організм неодмінно всіма силами буде намагатися позбавитись від хворобливої в’язкої субстанції, що ми називаємо мокротиння. ...

Читати статтю повністю
Закрити пошук
Пошук по сайту