Пектолван Ц

Пектолван Ц

комбінований муколітичний і відхаркувальний засіб

Пектолван Ц - комбінований муколітичний і відхаркувальний засіб, що містить збалансовану комбінацію двох інгредієнтів – амброксолу і карбоцистеїну.

Амброксол сприяє розрідженню в'язкого бронхіального секрету, полегшує його відходження. Стимулює роботу війчастого епітелію бронхів, відновлює дренажну функцію дрібних бронхів. Кашель та об'єм мокротиння значно зменшується.

Карбоцистеїн спричиняє розрідження надмірно в'язкого секрету бронхів, що сприяє виведенню мокротиння. Також сприяє відновленню слизової оболонки бронхів. Відновлює специфічний захист.

Пектолван Ц підійде для лікування вологого кашлю, який супроводжується виділенням секрету, що важко відділяється.
Вологий кашель? Не можна відкашляти? Пектолван Ц - для розрідження та виведення в'язкого мокротиння!

Пектолван Ц Ви можете придбати в аптеці.

Сироп з ложечкою
Для дітей з 2 років
Від­нов­лює спе­ци­фіч­ний захист
Ком­­бі­­но­­ва­­ний склад
Інструкція Програти відео про препарат
C
Спосіб
застосування
та дози

Застосовувати внутрішньо

ДОРОСЛИМ ТА ДІТЯМ ВІКОМ ВІД 12 РОКІВ
– 10 мл (2 дозувальні ложки) 3 рази на добу.
 
ДІТЯМ ВІКОМ ВІД 6 ДО 12 РОКІВ
– по 5 мл (1 дозувальна ложка) 2-3 рази на добу
 
ДІТЯМ ВІКОМ ВІД 2 ДО 6 РОКІВ
– по 2,5 мл (1/2 дозувальної ложки) 2-3 рази на добу.
 
Дозувальна ложка (з поділками) додається і знаходиться в упаковці сиропу Пектолван Ц  разом з флаконом

Тривалість лікування

Тривалість лікування, як правило, не повинна перевищувати 7-10 днів.
 
Тривалість застосування дітям повинна бути найкоротшою, не більше 5 днів.

Зберігання

Флакон після першого відкриття можна зберігати при кімнатній температурі протягом 60 діб з моменту відкриття.
 
Флакон, який ще жодного разу не відкривався, потрібно зберігати у холодильнику (за температури 2-8 *С). Не заморожувати.

Важлива інформація стосовно Пектолвану Ц

У зв’язку з поширеною напередодні деякими ЗМІ недостовірною інформацією про нібито заборону сиропу Пектолван Ц, повідомляємо наступне.
У грудні минулого року у деяких зразках кількох серій сиропу були виявлені частинки діючої речовини, яка не розчинилися повністю і є обов’язковим інгредієнтом сиропу. У відповідності до існуючих законодавчих вимог усі реалізовані флакони відповідних серій були відкликані з ринку для встановлення причин, щоб попередити виникнення такої ситуації у майбутньому. Важливо, що згадані зразки сиропу Пектолван Ц є фармакологічно безпечними для застосування.
Однак, деякими ЗМІ було зроблено хибний висновок про нібито повну заборону Пектолвану Ц, як лікарського засобу. Дане твердження є відверто неправдивим та провокативним, і повинно бути спростоване та видалене з інформаційних ресурсів тих ЗМІ, які його створили та поширили/скопіювали.
Пектолван Ц є зареєстрованим лікарським засобом згідно діючого реєстру лікарських засобів і є дозволеним для медичного застосування в Україні.
Жодного рішення стосовно заборони лікарського засобу Пектолван Ц не існує.
Пектолван Ц є лікарським засобом з багаторічною історією застосування та чисельними дослідженнями, проведеними у підтвердження ефективності та безпеки сиропу Пектолван Ц для лікуванні захворювань верхніх дихальних шляхів.
Просимо вас перевіряти інформацію, що подається, особливо у випадку “яскравих” заголовків та висновків непрофесіоналів. Сподіваємося на ваше розуміння та об’єктивність при перегляді інформаційних повідомлень!
П
Препарати
з подібною фарма­ко­ло­гіч­ною дією
Якщо у вас є запитання, то задайте його нам
Задати питання
С
Статті
про кашель
Переглянути
всі статті

Коли варто звернутися до лікаря

Кашель - це рефлекторна реакція, що забезпечує захист та очищення трахео-бронхіального дерева від таких подразливих агентів як мокротиння, гній, кров, слиз та сторонні частинки. Тому кашель відіграє в більшості допоміжну та захисну роль для організму. ...

Читати статтю повністю

Кашель, який розпочався недавно

Будь-яка вірусна інфекція що вражає дихальні шляхи обов’язково буде супроводжуватися кашлем. Цей симптом крім неприємного відчуття може ускладнюватись і при неефективному лікуванні перетікати в більш складні форми захворювань. ...

Читати статтю повністю

Вологий кашель - причини виникнення та лікування

Продуктивний кашель - незмінний супутник респіраторних захворювань означає боротьбу організму з утвореним бактеріальним слизом в дихальних шляхах. Якщо ми маємо потужний імунітет, то організм неодмінно всіма силами буде намагатися позбавитись від хворобливої в’язкої субстанції, що ми називаємо мокротиння. ...

Читати статтю повністю

Кашель при грипі та ГРВІ

Грип та інші ГРВІ(застуда) є гострими інфекційними захворюваннями верхніх дихальних шляхів, що призводять до запалення слизових оболонок органів дихання. Вони передаються повітряно-крапельним шляхом. [2] ...

Читати статтю повністю

Підпишіться на нові статті про кашель та його лікування

Надаю ПАТ «Фармак» згоду на обробку моїх персональних даних
( з повним текстом згоди ознайомлена (-ий) та погоджуюсь)
Дякуємо вам за підписку на статті Будь-ласка, коректно заповніть дані поля Ви вже підписані на розсилку!
Закрити пошук
Пошук по сайту