Пектолван Ісландський Мох
Орієнтовна вартість: ,, грн.

Дані з сайту tsinanaliky.com.ua
Замовити на:

Пектолван Ісландський Мох

Відхаркувальний та протикашльовий засіб

Фармакологічна активність препарату зумовлена сукупним ефектом фізіологічно активних речовин, що входять до складу окремих компонентів рослинної сировини.

Екстракти з кореня оману, трави гісопу, трави тим’яну містять ефірні масла, які чинять відхаркувальну дію, а також мають протизапальні та антимікробні властивості. Екстракт трави тим’яну чинить спазмолітичну дію. Екстракт із цетрарії ісландської чинить обволікаючу, розріджувальну, протизапальну та антимікробну дії. Екстракт кореня мильнянки містить сапоніни, які чинять відхаркувальну дію.

Пектолван Ісландський Мох показаний для лікування гострих респірторних захворювань, бронхітів та захворювань легень, які супроводжуються кашлем.

Кашель при ГРВІ? - Пектолван Ісландський Мох!

Пектолван Ісландський Мох Ви можете придбати в аптеці.

Краплі
Для дорослих та дітей з 12 років
Анти­мік­роб­на дія
5 лі­карсь­ких рослин
Інструкція Програти відео про препарат
ІНСТРУКЦІЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ
Завантажити інструкцію

Склад:

діючі речовини: екстракт складний відхаркувальний;
1 мл препарату містить спиртовий екстракт кореня оману (Extractum Inulae fluidum) (1:(6–7))  0,27 г; спиртовий екстракт цетрарії ісландської (Extractum Cetraria fluidum) (1:20) 0,18 г; настойку кореня мильнянки (Tinctura Saponariae) (1:5) 0,09 г; настойку трави гісопу (Tinctura Hyssopi) (1:5) 0,18 г; настойку трави тим’яну (Tinctura Тhyme) (1:5) 0,18 г;
допоміжна речовина: гліцерин.
 

Лікарська форма.

Екстракт рідкий.
Основні фізико-хімічні властивості: прозора рідина коричнево-жовтого кольору зі специфічним запахом. При зберіганні допускається утворення пластівчастого осаду або каламуті.
 

Фармакотерапевтична група.

Засоби, що застосовують при кашлі та застудних захворюваннях. Відхаркувальні засоби. Комбінації. Код АТХ R05C A 10.
 

Фармакологічні властивості.

Фармакодинаміка.
Фармакологічна активність препарату зумовлена сукупним ефектом фізіологічно активни речовин, що входять до складу окремих компонентів рослинної сировини. Екстракти з кореня оману, трави гісопу, трави тим’яну містять ефірні олії, які стимулюють рухову активність війок миготливого епітелію дихальних шляхів, чинять відхаркувальну дію, а також мають протизапальні та антимікробні властивості. Крім того, екстракт трави тим’яну чинить спазмолітичну дію на гладкі м’язи бронхів. Екстракт із цетрарії ісландської чинить обволікаючу, розріджувальну, протизапальну та антимікробну дії. Екстракт кореня мильнянки містить сапоніни, які чинять відхаркувальну дію.
Фармакокінетика.
Після прийому внутрішньо ефірні олії, що входять до складу препарату, практично повністю всмоктуються у тонкому кишечнику та з током крові потрапляють у легені, обумовлюючи фармакологічну дію. Виведення ефірних олій здійснюється переважно легенями шляхом перспірації.
 
Клінічні характеристики.

Показання.

У складі комплексного лікування гострих респіраторних захворювань, бронхітів та захворювань легень, що супроводжуються утрудненим відходженням мокротиння, кашлем, у тому числі сухим, болісним.
 

Протипоказання.

Запальні захворювання шлунка і кишечнику, шлунково-кишкові кровотечі, стан після операцій на органах шлунково-кишкового тракту, у тому числі на печінці та сечовивідних шляхах; тяжкі захворювання серцево-судинної системи та нирок; підвищена чутливість до компонентів препарату та до рослин родини Губоцвітих (Lamiaceae), а також до селери та пилку берези (можлива перехресна реакція); дитячій вік до 12 років.
 

Взаємодія з іншими лікарськими засобами та інші види взаємодій.

Не описані.
 

Особливості застосування.

Якщо під час лікування препаратом погіршується симптоматика та/або з’являються задишка, підвищення температури тіла, гнійне мокротиння, необхідно проконсультуватися з лікарем. Якщо протягом одного тижня симптоматика зберігається, необхідно проконсультуватися з лікарем.
Цей лікарський засіб містить 60 об. % етанолу (алкоголю), тобто 189,6 мг/доза (для дози10 крапель), що еквівалентно  4,8 мл пива, 1,66 мл вина у дозі. Шкідливий для пацієнтів, хворих на алкоголізм. Слід бути обережним при застосуванні дітям віком від 12 років та пацієнтам із захворюваннями печінки та хворим на епілепсію.
 
Застосування у період вагітності або годування груддю.
Результати сучасних клінічних досліджень застосування діючих речовин у період вагітності та годування груддю відсутні, тому застосовувати препарат у ці періоди не рекомендується (лікарський засіб містить 60 об. % етанолу).
 
Здатність впливати на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або іншими механізмами.
При застосуванні у терапевтичних дозах не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі  з іншими механізмами.
 

Спосіб застосування та дози.

Препарат приймати внутрішньо, після їди, 3 рази на добу, попередньо розчинивши його у         20–50 мл води.
Діти віком 12–13 років – 10–15 крапель на один прийом.
Діти віком 14–16 років – 15–20 крапель на один прийом.
Дорослі та діти від 16 років – 20–30 крапель на один прийом.
Тривалість лікування залежить від форми та тяжкості захворювання, супутньої комплексної терапії, досягнутого ефекту і становить у середньому 10–15 днів.
 
Діти. Безпека та ефективність застосування препарату дітям віком до 12 років не встановлені, тому таким пацієнтам його призначати не рекомендується.
 

Передозування.

При передозуванні можливе посилення побічної дії препарату.
Лікування: симптоматична терапія.
 

Побічні реакції.

Можливі шлунково-кишкові розлади (включаючи спазми, нудоту, блювання, діарею); серцево-судинні порушення (брадикардія, гіпотонія) у хворих із серцевою недостатністю. Алергічні реакції (у тому числі висип, гіперемія шкіри, кропив’янка, ангіоневротичний набряк, алергічний дерматит, анафілактичний шок).
 

Термін придатності.

3 роки.
Не застосовувати препарат після закінчення терміну придатності, вказаного на упаковці.
 

Умови зберігання.

Зберігати в оригінальній упаковці при температурі не вище 25 оС.
Зберігати у недоступному для дітей місці.
 

Упаковка.

По 25 мл або 50 мл у флаконі. По 1 флакону у пачці (фасування, пакування і маркування із in bulk фірми-виробника «Phytopharm Klenka S.А.», Польща).

Категорія відпуску.

Без рецепта.
 

Виробник.

АТ «Фармак».
 
Місцезнаходження виробника та його адреса місця провадження діяльності.
Україна, 04080, м. Київ, вул. Кирилівська, 74.
 
Дата останнього перегляду. 07.10.2020.
C
Спосіб
застосування
та дози

Застосовувати внутрішньо

ДІТИ ВІКОМ 12-13 РОКІВ
10-15 крапель на один прийом.
 
ДІТИ ВІКОМ 14-16 РОКІВ
15-20 крапель на один прийом.
 
ДОРОСЛІ ТА ДІТИ ВІД 16 РОКІВ
20-30 крапель на один прийом.
 
Флакон обладнаний крапельницею.

Тривалість лікування

Тривалість лікування залежить від форми та тяжкості захворювання, супутньої комплексної терапії, досягнутого ефекту і становить у середньому 10-15 днів.

Спосіб застосування

Препарат приймати після їжі 3 рази на добу, попередньо розчинивши його у 20-50 мл води.
 

Вплив на здатність керувати транспортом

При застосуванні у терапевтичних дозах Пектолван Ісландський Мох не впливає на швидкість реакції при керуванні автотранспортом або роботі з іншими механізмами
П
Продукти
з подібною фарма­ко­ло­гіч­ною дією

Пектолван Плющ

При кашлі, який тільки розпочався

Інструкція
Якщо у вас є запитання, то задайте його нам
Задати питання
С
Статті
про кашель
Переглянути
всі статті

Етикет кашлю

Під час кашлю у вірусів виникає можливість подорожувати разом з краплинками мокротиння на достатньо далекі відстані (до кількох метрів). Тому кашель під час інфекцій верхніх дихальних потрібно контролювати. Як же ж правильно кашляти і поводитись біля того, хто кашляє, щоб і людям не нашкодити і себе захистити? Розглянемо далі у статті. ...

Читати статтю повністю

Коли варто звернутися до лікаря

Кашель - це рефлекторна реакція, що забезпечує захист та очищення трахео-бронхіального дерева від таких подразливих агентів як мокротиння, гній, кров, слиз та сторонні частинки. Тому кашель відіграє в більшості допоміжну та захисну роль для організму. ...

Читати статтю повністю

Кашель, який розпочався недавно

Будь-яка вірусна інфекція що вражає дихальні шляхи обов’язково буде супроводжуватися кашлем. Цей симптом крім неприємного відчуття може ускладнюватись і при неефективному лікуванні перетікати в більш складні форми захворювань. ...

Читати статтю повністю

Вологий кашель - причини виникнення та лікування

Продуктивний кашель - незмінний супутник респіраторних захворювань означає боротьбу організму з утвореним бактеріальним слизом в дихальних шляхах. Якщо ми маємо потужний імунітет, то організм неодмінно всіма силами буде намагатися позбавитись від хворобливої в’язкої субстанції, що ми називаємо мокротиння. ...

Читати статтю повністю

Кашель при грипі та ГРВІ

Грип та інші ГРВІ(застуда) є гострими інфекційними захворюваннями верхніх дихальних шляхів, що призводять до запалення слизових оболонок органів дихання. Вони передаються повітряно-крапельним шляхом. [2] ...

Читати статтю повністю

Підпишіться на нові статті про кашель та його лікування

Надаю АТ «Фармак» згоду на обробку моїх персональних даних
( з повним текстом згоди ознайомлена (-ий) та погоджуюсь)
Дякуємо вам за підписку на статті Будь-ласка, коректно заповніть дані поля Ви вже підписані на розсилку!
Закрити пошук
Пошук по сайту